درباره ما
F A L N O
فــالــنو

درباره ما

فــالــنو چیست؟

فــالــنو یک سایت فروش ابزار وب برای سیستم مدیریت محتوا جوملا است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، آموزش افزونه جوملا ، طراحی اختصاصی قالب و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب جوملا مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری میکند. و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد.

اما مهم ترین ویژگی فــالــنو امکان فروش محصولات توسط کاربران است. فــالــنو علاوه بر اینکه تمام تلاش خود را میکند که با کیفت ترین محصولات را تولید یا خریداری نماید به کاربران نیز این امکان را میدهد تا محصولات را در سایت با نام و برند خودشان جهت فروش قرار دهند.

فــالــنو متعلق به کیست و چه کسی آن را تاسیس کرده است ؟

سایت فالنو توسط آقای محمد حسینی دلجو بصورت شخصی تاسیس شده است.

آدرس مکاتباتی و ارسال بسته های فیزیکی : البرز کرج خیابان مطهری - خیابان عاملی - کوچه یکم - پلاک 171 - واحد 2

 تلفن :  02634214551

اصول اولیه فــالــنو

«ضمانت بهترین کیفیت»، «تضمین اورجینال بودن محصولات» و «پشتیبانی 24 ساعته» سه اصل اولیه است که فــالــنو از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرماه، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش محصولات و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود اضافه خواهد کرد.

لازم به ذکر است که فــالــنو در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از سایت اصلی به نشانی www.Falno.com نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در آدرس اینترنتی www.Falno.com ارائه می‏‏‌شود.

{hikashop_social}

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

برای اطلاع از جشنواره های فروش، تخفیف های استثنایی و بسیاری از موارد جذاب دیگر، عضوی از کسانی که خبرنامه فــالــنو را دریافت می کنند، باشید.

فــالــنو یک سایت فروش ابزار وب برای سیستم مدیریت محتوا جوملا است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب جوملا مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری میکند. و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. اما مهم ترین ویژگی فــالــنو امکان فروش محصولات توسط کاربران است. فــالــنو علاوه بر اینکه تمام تلاش خود را میکند که با کیفت ترین محصولات را تولید یا خریداری نماید به کاربران نیز این امکان را میدهد تا محصولات را در سایت با نام و برند خودشان جهت فروش قرار دهند.
 
از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید