کیف پول من
F A L N O
فــالــنو

کیف پول من

آیا از جمله‏‌ی مشتریان دائمی فــالــنو هستید؟ آیا مرتبا برای خود و مشتریان خود از فــالــنو خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، فــالــنو با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ آیا از مشتریانی هستید که اقلام مورد نیاز وب سایت خودتان یا مشتریان خود را پیوسته از فــالــنو تامین می‏‌کنید؟ شاید علاقه‌‏مند به خریدهای متفاوت از فــالــنو برای کسب و کار خود و مشتریان خود هستید!
فــالــنو قابلیت ویژه ای برای آن دسته از کاربرانی که مشتری محصولات سایت هستند در نظر گرفته است. قابلیتی که یک مشتری وفادار با خرید محصول امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از فــالــنو!
البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. معمولا محصولات برای همه مشتریان فــالــنو چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص ما هستند با قیمت‏‌های یکسانی عرضه می‏‌شوند. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است. با وجود اینکه شفافیت در قیمت گذاری یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است، طرح کیف پول من، نگاه ویژه‏‌ی فــالــنو به مشتریان دائمی است. نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود. هرچه بیشتر سفارش دهید، محصول رایگان بیشتری دریافت میکنید!

اما کیف پول من چیست؟
کیف پول من، همان‌طور که از نامش بر‏می‌‏آید، یک کیف خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر محصول، در حساب شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از نخستین خرید از فــالــنو، بسته به ارزش محصول خریداری شده و چند فاکتور دیگر، به میزانی امتیاز "کیف پول" که در واقع مبلغی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.
لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:
• کیف پول من، امتیازیست ویژه که فــالــنو جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.
• کیف پول، ماهیت پولی دارد و در واقع امتیازی است برای دریافت محصول بدون پرداخت وجه در خریدهای بعدی.
• میزان دریافت امتیاز کیف پول برای هر محصول متفاوت بوده و از قبل در مشخصات فنی هر محصول درج شده است.
• اگر در خریدهای قبلی امتیاز کیف پول کسب کرده‏‌اید، برای خرید محصول بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از کیف پول در قالب پرداخت بجای وجه نقد وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود. این میزان که برای هر محصول متفاوت است، در صفحه اطلاعات محصول درج شده است.

• محاسبه تعداد امتیاز یک خرید بر اساس هر 1000 تومان است. در واقع فــالــنو به ازای هر 1000 تومان یک امتیاز به شما خواهد داد. به عنوان مثال اگر شما یک محصول 100 هزار تومانی خرید کنید. به ازای هر 1000 تومان شما یک امتیاز دریافت خواهید کرد. و امتیاز شما بعد از خرید موفق معادل 100 امتیاز خواهد شد.

• در حال حاضر میزان ریالی هر یک امتیاز 2,500 ریال معادل 250 تومان است. در واقع شما هر میزان امتیازی که در سایت فــالــنو بابت خرید دریافت کنید در عدد 250 ضرب خواهد شد. و حاصل بدست آمده میزان اعتبار کیف پول شماست که بر اساس واحد تومان منظور میگردد. بعنوان مثال اگر شما یک محصول 100 هزار تومانی را در سایت خریداری کنید. بابت خرید موفق شما 100 امتیاز برای شما منظور میگردد. حال اگر 100 امتیاز دریافتی را در عدد 250 ضرب کنیم حاصل بدست آمده 25,000 تومان می باشد. که به عنوان هدیه خرید در کیف پول شما ثبت میگردد. و شما میتوانید در خریدهای بعدی در صورتی که سقف موجودی شما مساوی یا بیشتر از میزان مبلغ کل خرید باشد از امتیازهای کیف پول جهت پرداخت سفارش استفاده نمایید.

• در حال حاضر اعتبار هر امتیاز کیف پول از زمان دریافت آن دائمی بوده و در صورت استفاده نشدن در حساب کاربری شما خواهد ماند. اما باید بدانید حداکثر مقدار کیف پول 999 امتیاز است. و اگر شما به مقدار 999 برسید امتیازهای بعدی به حساب شما افزوده نخواهد شد. و تا زمانی که از مقدار حداکثر 999 در حساب شما کم نشود امتیاز جدیدی در حساب شما اضافه نخواهد گردید.

اجازه بدهید با مثالی عملی نحوه تخصیص و استفاده از کیف پول فــالــنو را بیشتر بررسی کنیم:
تصور کنید می‏‌خواهید محصول مورد نظر خود را که در این مثال قیمت آن 100 هزار تومان است خریداری کنید. همان‌ طور که در تصویر مشاهده می کنید در این مثال برای این محصول 100 امتیاز هدیه به ارزش 25,000 تومان در‏نظر گرفته شده است. یعنی کیف پول شما با خرید این محصول دارای مبلغی معادل 25,000 تومان شده که میتوانید از این مبلغ در خریدهای بعدی بجای پرداخت وجه نقد الکترونیکی استفاده کنید.
حال تصور کنید که چند روز بعد قصد دارید سفارش دیگری را ثبت کنید. برای نمونه محصولی با قیمت 25,000 تومان را انتخاب می‌کنید. در مرحله پرداخت شما میتوانید بجای پرداخت وجه بصورت الکترونیکی از کیف پول استفاده نمایید. در صورتی که میزان موجودی کیف پول شما مساوی یا بیشتر از مبلغ کل خرید شما باشد با انتخاب روش کیف پول من سفارش شما ثبت و بصورت خودکار تایید خواهد شد و شما میتوانید با مراجعه به بخش دانلود محصولات نسبت به دریافت آن اقدام نمایید.
در نظر داشته باشید استفاده از کیف پول یک الزام نیست. و شما در هر زمان میتوانید از کیف پول خود استفاده نمایید.

آیا امکان انتقال امتیازهای کیف پول به کاربر دیگری وجود دارد؟
در حال حاضر امکان انتقال امتیازهای کیف پول بین کاربران وجود ندارد، اما مسلما شما می‌توانید از امتیازهای موجود در حساب کاربری خود جهت خرید برای دوستان یا مشتریان خود استفاده کنید و آنها را از مزایای کیف پول خود سودمند سازید.

آیا می‌‏توان از امتیازهای کیف پول دریافتی برای هر خرید، در همان خرید استفاده کرد؟
همان طور که گفته شد، کیف پول طرحی تشویقی برای ایجاد انگیزه در مشتریان جهت انجام خرید‏های بعدی است، به این صورت که با دریافت امتیاز کیف پول در ازای هر خرید، می‌‏توان برای خرید‏های بعدی از آن امتیاز استفاده کرد. توجه داشته باشید که اعتبار امتیاز کیف پول دریافت شده در هر سفارش به محض نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.

برای خرید هر محصول، از چه تعداد امتیاز کیف پول می‌توان استفاده کرد؟
میزان استفاده از کیف پول برای کلیه محصولات یکسان است و مقدار قابل استفاده کیف پول، برای هر خرید به طور خودکار توسط سیستم بر اساس موجودی شما و میزان مبلغ کل پرداختی محاسبه می‌‏شود. توجه داشته باشید که محصولاتی که دارای تخفیف هستند به دلیل اینکه با بیشترین تخفیف ممکن و تنها در مدت محدود عرضه می‏‌شوند میزان امتیاز دریافتی کیف پول بر اساس میزان مبلغ کل خرید توسط سیستم محاسبه خواهد شد. و امکان خرید با کیف پول مقدور نمی باشد.

آیا می‌توان در ازای امتیاز کیف پول خود، مبلغ آن را دریافت کرد؟
کیف پول برای استفاده در سایت فــالــنو طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین برای بهره‌مندی از حداکثر امتیاز کیف پول، در صورت تمایل میتوانید پس از هر سفارش، در خریدهای بعدی، از امتیاز کیف پول بجای پرداخت وجه نقد استفاده کنید.

آیا امتیاز کیف پول خرید جدید به امتیازهای دریافتی قبلی اضافه می‏‌شود؟
بله. با انجام هر خرید، مقداری امتیاز دریافت خواهید کرد که هم قابل استفاده در خرید بعدی و هم قابل ذخیره سازی هستند. توجه داشته باشید که ذخیره کردن امتیازها برای استفاده یکجا از آنها عمل هوشمندانه‏‌ای نیست. چرا که حداکثر میزان دریافتی 999 امتیاز است. و در صورت رسیدن به حداکثر مقدار کیف پول امتیاز خرید های بعدی شما منظور نمیگردد. پس هوشمندانه‌‏تر خواهد بود که از امتیازهای دریافتی خود در خرید‏های مختلف و تا حداکثر سقف مجاز استفاده کرده و بیشترین تخفیف را از فــالــنو دریافت کنید.

{hikashop_social}

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

برای اطلاع از جشنواره های فروش، تخفیف های استثنایی و بسیاری از موارد جذاب دیگر، عضوی از کسانی که خبرنامه فــالــنو را دریافت می کنند، باشید.

فــالــنو یک سایت فروش ابزار وب برای سیستم مدیریت محتوا جوملا است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب جوملا مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری میکند. و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. اما مهم ترین ویژگی فــالــنو امکان فروش محصولات توسط کاربران است. فــالــنو علاوه بر اینکه تمام تلاش خود را میکند که با کیفت ترین محصولات را تولید یا خریداری نماید به کاربران نیز این امکان را میدهد تا محصولات را در سایت با نام و برند خودشان جهت فروش قرار دهند.
 
از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید