پرداخت سفارشی
F A L N O
فــالــنو
ورودی نامعتبر
الزامی
نام و نام خانوادگی را فقط با حروف فارسی تایپ نمایید.
الزامی
یک آدرس ایمیل جهت ارتباط ضروری وارد نمایید.
الزامی
یک شماره موبایل جهت تماس ضروری وارد نمایید.
0 ریال
ورودی نامعتبر

Payment Falno

ویدیوی آموزشی فروشگاه ساز فالنو با 50،000 تومان تخفف تنها با مبلغ 50،000 تومان عرضه میگردد.

تنها 15 دقیقه پس از پرداخت محصول به بخش دانلودهای شما اضافه میگردد.

بیش از 3 ساعت آموزش ویدیویی فروشگاه ساز فالنو همراه با مثال عملی ، توضیحات ویدیویی کامل جهت اداره کردن فروشگاه و تولید محتوا جدید ، آموزش بخش های مدیریتی فروشگاه و آموزش محیط کاربری کلیه بخش های ورود دیتا همراه با مثال عملی می باشد

Support Falno

در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکلی می توانید با سامانه پشتیبانی 24 ساعته درخواست خود را مطرح نمایید.

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

برای اطلاع از جشنواره های فروش، تخفیف های استثنایی و بسیاری از موارد جذاب دیگر، عضوی از کسانی که خبرنامه فــالــنو را دریافت می کنند، باشید.

فــالــنو یک سایت فروش ابزار وب برای سیستم مدیریت محتوا جوملا است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب جوملا مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری میکند. و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. اما مهم ترین ویژگی فــالــنو امکان فروش محصولات توسط کاربران است. فــالــنو علاوه بر اینکه تمام تلاش خود را میکند که با کیفت ترین محصولات را تولید یا خریداری نماید به کاربران نیز این امکان را میدهد تا محصولات را در سایت با نام و برند خودشان جهت فروش قرار دهند.
 
از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید