فــالــنو

فــالــنو تحـولی نـو

Falno

افزونه فارسی جوملا

New
کامپوننت صفحه ساز Sp Page Builder Pro محصول شرکت قالب سازی جوملا شیر است. که برای شما امکان ساخت صفحه های اختصاصی با قابلیت ریسپانسیو را فراهم میکند.
New
کامپوننت آمار سایت JRealtime Analytics میتواند یک آنالیزور قوی جهت رصد فعالیت کاربران در محیط مدیریت سایت برای شما باشد و قابلیت اتصال به گوگل آنالیز را دارا است.
New
کامپوننت فروش فایل Media Store یکی از محصولات پرطرفدار جوملا برای راه اندازی سیستم فروش فایل است. که از مهم ترین ویژگی های سیستم امکان Resume کردن در زمان دانلود است.
New
کامپوننت ثبت نظرات Ccomment یکی از قدیمی ترین محصولات جوملایی جهت ارسال دیدگاه توسط کاربران است. که با کامپوننت هایی همچون k2 ، جوم سوشیال و ... سازگار است.
New
کامپوننت Easyblog بهترین افزونه جوملا برای تولید و مدیریت وبلاگ است. ایزی بلاگ می تواند برای مدیریت وبلاگ شخصی، وبلاگ شرکت ها، وبلاگ ها دسته ای و یا حتی وبلاگ تیم مورد استفاده قرار گیرد.
New
کامپوننت Easysocial  بهترین فرمت شبکه های اجتماعی برای جوملا است که به شما اجازه می دهد که با قدرت ، سرعت و روشی آسان شروع به ساخت یک شبکه اجتماعی برای وب سایت جوملا خود کنید.
New
کامپوننت DigiCom از جدیدترین محصولات فروش فایل جوملاست که با توجه به امکانات مناسب بین طرفداران جوملا جایی باز کرده است. قابلیت Drag & Drop کردن در دیجی کام از ویژگی ها جذاب آن است.
New
ÙرÙØ´Ùد٠ÙاÙÙÙ
نقشه ساز JSitemap بهترین افزونه برای ساخت نقشه سایت بر اساس معیارهای استاندارد موتورهای جستجو است. این کامپوننت باعث تعریف درست لینک های شما به موتور جستجو خواهد شد.
New
ÙرÙØ´Ùد٠ÙاÙÙÙ
کامپوننت JoomBri برای سایت هایی با موضوع پروژه گذاری کاربرد دارد. که توسط آن کارفرما میتواند پروژه و حداکثر میزان هزینه پروژه را ثبت کند و بهترین پیمانکار را از میان پیمانکاران پیدا نماید.

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

برای اطلاع از جشنواره های فروش، تخفیف های استثنایی و بسیاری از موارد جذاب دیگر، عضوی از کسانی که خبرنامه فــالــنو را دریافت می کنند، باشید.

فــالــنو یک سایت فروش ابزار وب برای سیستم مدیریت محتوا جوملا است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب جوملا مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری میکند. و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. اما مهم ترین ویژگی فــالــنو امکان فروش محصولات توسط کاربران است. فــالــنو علاوه بر اینکه تمام تلاش خود را میکند که با کیفت ترین محصولات را تولید یا خریداری نماید به کاربران نیز این امکان را میدهد تا محصولات را در سایت با نام و برند خودشان جهت فروش قرار دهند.
 
پاسخگوی نیازهای شما هستیم
0935-5384337